fbpx

Kontak 'n tak naby jou

Ons takke landswyd staan gereed om jou te help.

Aliwal-Noord

Kontakbesonderhede:

T: 051 634 1374
F: 086 657 2237
E: francoisd@bvsa.ltd

Straat Adres:

70 Cathcartstraat
Aliwal-Noord
9750

Posadres:

Posbus 687
Aliwal-Noord
9750

Bellville

Kontakbesonderhede:

T: 021 914 9604
F: 021 914 9607
E: ontvangsbellville@bvsa.ltd

Straat Adres:

Tyger Forum B
1ste Vloer
53 Willie van Schoor Laan
Tyger Valley
Bellville
7530

Posadres:

Posbus 5530
Tygervallei
7536

Benoni

Kontakbesonderhede:

T: 011 477 0003
E: gauteng@bvsa.ltd

Straat Adres:

Fairbairnstraat 2, (h/v O’ Reilly Merrystraat)
Rynfield
Benoni
1501

Posadres:

Posbus 5914
Weltevreden Park
1715

Bloemfontein

Kontakbesonderhede:

T: 051 430 1210
F: 051 430 5299
E: bloemfontein@bvsa.ltd

Straat Adres:

Wickie Mostertstraat 12
Universitas
Bloemfontein
9300

Posadres:

Posbus 11283
Universitas
9321

Bredasdorp

Kontakbesonderhede:

T: 028 424 2840
F: 028 424 2843
E: bredasdorp@bvsa.ltd

Straat Adres:

Dirkie Uysstraat 23
Bredasdorp
7280

Posadres:

Posbus 776
Bredasdorp
7280

George

Kontakbesonderhede:

T: 044 802 5700
F: 044 802 5717
E: george@bvigrg.co.za

Property Group Kontakbesonderhede:

T: 044 873 2801

Straat Adres:

Yorkstraat 48
George
6529

Posadres:

Posbus 2570
George
6530

Grabouw

Kontakbesonderhede:

T: 021 859 2834
F: 021 859 1722
E: grabouw@bvsa.ltd

Straat Adres:

Hoogstraat 2
Grabouw
7160

Posadres:

Posbus 38
Grabouw
7160

Heidelberg

Kontakbesonderhede:

T: 028 722 1192
F: 028 722 1400
E: heidelberg@bvsa.ltd

Straat Adres:

46 Van Riebeeckstraat
Heidelberg
6665

Posadres:

Posbus 122
Heidelberg
6665

Hermanus

Kontakbesonderhede:

T: 028 313 0223
F: 028 312 3313
E: hermanus@bvsa.ltd

Straat Adres:

Kerkstraat 41
Hermanus
7200

Posadres:

Posbus 115
Hermanus
7200

Humansdorp

Kontakbesonderhede:

In association with ECAT: www.ecat.com
T: 042 291 1553
F: 021 291 2081
E: humansdorp@bvsa.ltd

Straat Adres:

Voortrekkerstraat 48
Humansdorp
6300

Posadres:

Posbus 968
Humansdorp
6300

Kathu

Kontakbesonderhede:

T: 053 723 1058
F: 053 723 4510
E: kathu@bvsa.ltd

Straat Adres:

Heritage Square
H/V Frikkie Meyer
en Rooisandstraat
Kantoor 2, 1ste vloer
Kathu
8446

Posadres:

Posbus 91
Kuruman
8460

Kuruman

Kontakbesonderhede:

T: 053 712 0164/8
F: 086 246 4209
E: kuruman@bvsa.ltd

Straat Adres:

Hoofstraat 8
Kuruman
8460

Posadres:

Posbus 91
Kuruman
8460

Malmesbury

Kontakbesonderhede:

T: 022 482 3838/9
F: 086 697 0990
E: malmesbury@bvsa.ltd

Straat Adres:

BVSA Rekenmeesters
SF Trust
Besigheidsentrum
Voortrekkerstraat 73
Malmesbury
7300

BVSA Finansiële Dienste
Hugenotestraat 13
Malmesbury
7300

Posadres:

Posbus 158
Malmesbury
7299

Middelburg

Kontakbesonderhede:

T: 013 244 1390
E: middelburg@bvsa.ltd

Straat Adres:

Kamer 10, 1st Vloer
Seven @ Dolerite Gebou
Dolerite Crescent
Middelburg
1055

Posadres:

Privaatsak X1877
Middelburg
1050

Paarl

Kontakbesonderhede:

T: 021 871 1837
F: 086 605 7629
E: paarl@bvsa.ltd

Straat Adres:

Hoofstraat 63
Suider-Paarl
7646

Posadres:

Posbus 736
Noorder-Paarl
7623

Port Alfred

Kontakbesonderhede:

T: 046 624 5262
F: 086 460 9798
E: portalfred@bvsa.ltd

Straat Adres:

Campbellstraat 52
Port Alfred
6170

Posadres:

Posbus 2294
Port Alfred
6170

Port Elizabeth

Kontakbesonderhede:

T: 041 365 5700
F: 086 530 4297
E: pe@bvsa.ltd

Straat Adres:

Pickeringstraat 57
Newton Park
Port Elizabeth
6045

Posadres:

Posbus 34737
Newton Park
Port Elizabeth
6055

Pretoria

Kontakbesonderhede:

T: 012 348 2150
E: pretoria@bvsa.ltd

Straat Adres:

Kamer 1, 1st Vloer Blok B-Suid
Glen Gables Office Park
H/v Lynnwood en January Masilelastraat
Lynnwood Glen
Pretoria
0081

Posadres:

Posbus 1855
Brooklyn Square
0075

Riversdal

Kontakbesonderhede:

T: 028 713 1072
F: 028 713 1072
E: riversdal@bvsa.ltd

Straat Adres:

H/V N2 en Mulderstraat
Riversdal
6670

Posadres:

Posbus 85
Riversdal
6670

Robertson

Kontakbesonderhede:

T: 023 004 1395
E: reghardt@bvfd.co.za

Straat Adres:

Hoopstraat 31
Robertson
6705

Posadres:

Posbus 30
Robertson
6705

Roodepoort

Kontakbesonderhede:

T: 011 477 0003
E: gauteng@bvsa.ltd

Straat Adres:

1ste Vloer
Blok A
Constantia Ridge Kantoor Park
229 Panorama Weg
Constantia Kloof Ext 6,
Florida
1709

Posadres:

Posbus 5914
Weltevreden Park
1715

Stilbaai

Kontakbesonderhede:

T: 028 754 2009
F: 086 444 5610
E: belinda@bvfd.co.za

Straat Adres:

Attie Nel Gebou
Voortrekkerstraat
Stilbaai
6674

Posadres:

Posbus 776
Stilbaai
6674

Strand

Kontakbesonderhede:

T: 021 853 2585
F: 021 853 8653
E: anton@bvfd.co.za

Straat Adres:

2de Vloer
Hoofweg 122
Oudehuis Sentrum
Somerset Wes
7130

Posadres:

2de Vloer
Hoofweg 122
Oudehuis Sentrum
Somerset Wes
7130

Swellendam

Kontakbesonderhede:

T: 028 514 1102
F: 028 514 2331
E: swellendam@bvsa.ltd

Straat Adres:

Veldkornetstraat 29
Swellendam
6740

Posadres:

Posbus 30
Swellendam
6740

Uitenhage

Kontakbesonderhede:

T: 041 922 0708
F: 041 922 0658
E: wiancac@bvsa.ltd

Straat Adres:

Penfordstraat
Uitenhage
6229

Posadres:

Posbus 895
Uitenhage
6230

Upington

Kontakbesonderhede:

T: 054 332 3047
F: 054 332 3048
E: upington@bvsa.ltd

Straat Adres:

Schröderstraat 33
Upington
8801

Posadres:

Posbus 383
Upington
8800

Worcester

Kontakbesonderhede:

T: 023 342 2374
F: 023 342 2374
E: worcester@bvsa.ltd

Straat Adres:

Adderleystraat 26
Worcester
6850

Posadres:

Posbus 801
Worcester
6849

Zastron

Kontakbesonderhede:

T: 051 673 1092
F: 051 673 1283
E: zastron@bvsa.ltd

Straat Adres:

Matheystraat 42
Zastron
9950

Posadres:

Posbus 163
Zastron
9950

Kontak ons!

'n Konsultant is gereed om jou te help.

Skakel ons:

087 551 1667

Stuur 'n epos:

info@bvsa.ltd

Vind 'n tak:

Sien takke

Stuur ons jou besonderhede:



Start typing and press Enter to search